مشاوره خانواده و پیش از ازدواج آنلاین و حضوری

مشاوره خانواده بزرگسالان

مشاوره خانواده بزرگسالان

مشاوره خانواده بزرگسالان با بهترین مشاور خانواده بزرگسالان ایران . برای ملاقات یا از طریق فضای مجازی با بهترین مشاور خانواده بزرگسالان در تهران با شماره ۰۲۱۲۲۷۱۵۸۸۶-۰۲۱۲۶۸۵۲۹۶۰-۰۲۱۲۶۸۵۲۹۴۰ در تماس باشید شما می توانید در مورد مشاور خانواده بزرگسالان به صورت حضوری در تهران– نیاوران چهارراه مژده نبش نجابت جو پلاک ۳۵۲ طبقه دوم شمالی بانک پاسارگاد داشته باشید . همچنین مشاوره بزرگسالان با تلگرام، واتس اپ، ایمو یا اینستگرام یا هر اپ دیگری داشته باشید. با این حال داشتن وقت قبلی برای هر نوع مشاور خانواده بزرگسالان ضروری است.

 

 

 

مشاوره خانواده بزرگسالان

اصولاً آدم ها در دوره میانسالی و بزرگسالی دچار افسردگی حاد می شوند زیرا این تصور را دارد که سن شان در این دوره بالاتر رفته و عمر شان رو به پایان می باشد و توان انجام کارهای عادی و روزانه خود را ندارند.
گاهی به آینه نگاه می کنند و صورت چروک شده و پیر شده خود را می‌بینند و به شدت افسوس می‌خورند و افسرده تر می شوند. این کار بسیار خطرناک می‌باشد زیرا اینگونه افسردگی در این دوره سنی در دوره بزرگسالی می تواند دچار عوارض زیادی شود. باید به یاد داشته باشیم برای اینکه این گونه افراد در این سن دچار مشکلات افسردگی نشوند باید آنها را به مشاوره خانواده بزرگسالان برده تا قبل از هرگونه اتفاقی از آن پیشگیری کنیم.
و اگر مشکلی برای بزرگسالان در این دوره به وجود آمد با مراجعه به مشاوره خانواده بزرگسالان جلوی شدت افسردگی را گرفته و زندگی را برای او راحت تر کنیم.

مشاوره خانواده بزرگسالان
مشاوره خانواده بزرگسالان

 

عوارض افسردگی در بزرگسالان:

۱_ نداشتن انگیزه برای ادامه زندگی
۲_زود پیر شدن
۳_کم شدن ارتباطات اجتماعی و خانوادگی
۴_داشتن استرس و اضطراب شدید
۵_ احتمال مبتلا شدن به سرطان

مشاوره خانواده بزرگسالان
مشاوره خانواده بزرگسالان

 

نقش فرزندان در مشاوره خانواده بزرگسالان:

به یاد داشته باشیم که فرزندان ما باید به شدت مراقب والدین و بزرگسالان خود باشند چون در پیری و بزرگسالی این فرزندان هستند که عصای دست بزرگسالان می شوند؛ و باید در همه حال مراقب حال و احوال آنها باشیم.
به آنها سر بزنیم اگر نیاز به کمک برای جابه جایی وسایل خانه دارند کمک کنیم آنها را به دکتر ببریم اگر خرید دارند برای آنها خرید کنیم و تمام مشکلات و امور زندگی آنها را رفع کنیم.
زیرا بزرگسالان در این دوره سنی وقتی ببینند که نه خودشان می‌توانند مشکلاتشان را حل کنند و نمی توانند نیازهای روزمره زندگی شان را برطرف کند و همچنین اگر فرزندانشان به آنها کمک نکنند بزرگسالان به شدت افسردگی گرفته و احتمال هر گونه اتفاقی برای آنها می باشد. پس اگر توانایی این کارها را ندارید و اگر احساس می کنید که والدین یا بزرگسالان شما دچار مشکل و یا افسردگی شده آنها را به مشاوره خانواده بزرگسالان برده تا از هر گونه اتفاقی که قرار است پیش آید جلوگیری شود.

مشاوره خانواده بزرگسالان
مشاوره خانواده بزرگسالان

 

نحوه ارتباط با مشاوره خانواده بزرگسالان:

اگر والدین و یا پدربزرگ و مادربزرگ و یا بزرگسالان خانواده شما دچار مشکل شده و نیاز به مشاوره خانواده بزرگسالان می باشد و همچنین این اشخاص توانایی آمدن به کلینیک‌ مشاوره را ندارند و همچنین شما به علت مشکلات کاری و مشغله شغلی نمی توانید آنها را به کلینیک مشاوره خانواده بیاورید می توانید از طریق راه های ارتباطی با تلفن و یا اسکایپ و یا هرگونه راه ارتباطی از طریق منزل آنها را به مشاوره خانواده بزرگسالان متصل کنید.

مشاوره خانواده بزرگسالان
مشاوره خانواده بزرگسالان

 

۰۲۱۲۶۸۵۲۹۶۰
۰۲۱۲۶۸۵۲۹۴۰
۰۲۱۲۲۷۱۵۸۸۶
۰۲۱۲۲۷۲۸۹۰۴
۰۹۱۲۳۲۴۵۵۱۰

و اینستاگرام ما 👈 @DR.RAVANSHENAS1
تلگرام  Telegram.me/ravanshenasiii

 

مشاوره خانواده بزرگسالان ، مشاوره خانواده بزرگسالان در تهران ، مشاوره خانواده بزرگسالان ایرانی ، مشاوره خانواده بزرگسالان جدید ، مشاوره خانواده بزرگسالان

One thought on “مشاوره خانواده بزرگسالان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *